Reviews Licht Channeler Opleiding
”
Wat voelde het weer goed om in een groep gelijkgestemden te zijn en nog meer thuis komen in mezelf. De Licht Channeler Opleiding heeft me zoveel meer gebracht en ik ben tijdens de opleiding tot de ontdekking gekomen waar mijn kracht ligt.
Wat een prachtige mensen en een mooie opleiding waar je echt jezelf leert kennen.
De live dagen waren van toegevoegde waarde, enthousiast, puur Licht en liefdevol. Een wondermooie reis om te maken ❤️Dank je wel lieve Amber!
Astrid | Licht Channeler
”
Al mijn hele leven worstel ik met mijn gevoeligheid en heb ik mij altijd anders gevoeld dan anderen. Jaren heb ik mijn gevoeligheid vervloekt en mezelf ervoor afgesloten. Totdat mijn leven mij uit ging dagen om over mijn gevoeligheid te gaan leren.
En zo kwam Amber met haar opleiding tot Licht Channeler op mijn pad. Vanaf moment één zag Amber wie ik echt van binnen was. Ze gaf mij de bevestiging van alles wat ik ergens van binnen al wist, maar niet durfde te geloven en op te vertrouwen. Tijdens de opleiding gidste Amber mij om mijn belemmerende gevoeligheid te transformeren naar mijn heldere gaven, mijn kracht. Om te gaan stralen als het Licht wezen dat ik van binnen in mijn kern al ben. Het waren magische weken waar zo’n onwijs mooie dingen zijn gebeurt. Het heeft een nieuwe wereld voor mij geopend en mijn leven verandert. En daarbij heb ik een prachtige groep gelijkgestemden mogen ontmoeten, waardoor ik ging beseffen dat ik niet alleen was.
Ik ben dankbaar voor Amber en haar Gidsen, dat zij mij dit hebben gebracht. Naast dat ik nu zelf begeleiding van mijn gidsen ontvang, mag ik ook rake boodschappen doorgeven aan anderen om hun te gidsen op de reis die ze hier op Aarde maken.
Kristi |
”
je bent de eerste die mij écht heeft gezien en hielp te openen om mezelf verder te ontdekken. Jij hebt mij het pad laten zien en me vol vertrouwen de juiste richting op gewezen. Zo fijn om die begeleiding te ervaren. Ik voelde me heel veilig, gesteund en genurtured. Je bent zo nodig lieve Amber. Door jou kunnen meer mensen hun eigen licht en kracht vinden en dienstbaar zijn. Iets wat zo ontzettend waardevol is. Super, super dankbaar!"
Noury |
”
Deze opleiding kwam voorbij en ik wilde het heel graag gaan doen. Maar daar kwam mijn angst al meteen om de hoek kijken. In contact komen met overledenen, oeps , dat is een dingetje voor mij. Eerst contact gezocht met Amber en samen een gesprek gehad . Mede door haar warmte, steun en goede raad, ben ik deze opleiding toch gaan doen. Mijn intentie was, toen ik aan deze opleiding begon: Mijn angst overwinnen, om boodschappen door te geven van overleden.
Ik ben deze opleiding in gegaan met heel veel angst. Angst om boodschappen door te krijgen van overledenen. Nu weet ik, dat je daar niet bang voor hoeft te zijn. Het is zo mooi, om dit te mogen ontvangen van je gidsen. Dit gebeurt alleen maar uit liefde en licht. Ik ontvang heel veel via automatisch schrift. Die ik tijdens deze opleiding nog verder heb kunnen ontwikkelen. Zo bijzonder om via de pen boodschappen door te mogen geven. En om mooie readingen te kunnen geven, door contact te zoeken met gidsen. Wat ben ik blij, dat ik het nu durf in contact te komen. Het geeft je zoveel mooie dingen: boodschappen, inzichten. Hoe fijn is dit.
Bij mij waren deze weken heel heftig. Veel ontdekt via de boodschappen, waardoor ik ook mijzelf heel erg tegen kwam . En daar ben ik nu blij om, want ik kan alles nu een plekje gaan geven en puzzel stukken vielen op hun plek. Mede hierdoor weet ik ook wat mijn taak is op deze wereld. Lichtboodschappen doorgeven en hulp bieden aan mensen , die in dezelfde situatie hebben gezeten of zitten dan ik. Ik ben trots, dat ik een Lichtchanneler ben, dat ik licht en liefde door mag geven, bij mijn healingen en readingen.
Wat heeft deze opleiding mij veel gegeven. En wat heb ik veel overwonnen!
Het is fijn om je zo geborgen te voelen bij Amber, daardoor kan je gewoon jezelf zijn en mag ook alles er zijn. En dat geeft net dat stukje extra aan deze opleiding: je thuis voelen bij Tri of Light!
Lydia |
”
Voordat ik begon met jullie opleiding had ik al wel wat energie werk gedaan. Maar ik stond nog een beetje wiebelig in vertrouwen en wat nou eigenlijk mijn sterkte kwaliteiten waren. Nu weet ik dat ik helder voelend, helder wetend en helder horend ben. Tijdens de opleiding heb ik echt ervaren dat ik de controle mocht loslaten en in vertrouwen mocht zakken. Het waardevolste voor mij is, dat ik mijn kwaliteiten nu beter begrijp en vertrouwen heb gekregen in wat ik mag doorgeven. En natuurlijk de prachtige verbinding met mijn mede studenten.
Deze opleiding is écht een aanrader als je met jouw gaven iets neer willen zetten of nog dieper naar binnen willen gaan om je eigen essentie te ontdekken in dit leven! Heel erg bedankt voor jullie veilige omgeving en prachtige lessen.
Heleen | Licht Channeler
”
Lieve Amber,
Wat een prachtige reis heb ik mogen ervaren, een reis met mezelf, in samenwerking met jou, en met de groep, een perfect fit. Een liefdevolle omgeving waarin ik de ruimte voelde me te openen en mezelf te zijn. De live dagen in combinatie met de integratie van de leerstof en oefeningen tussentijds vullen elkaar prachtig aan. Heel fijn de mogelijkheid om je te contacten bij vragen, uitdagingen en sparren. Dit heb ik als een extra toegevoegde waarde ervaren. Dank je wel voor je afgestemde, liefdevolle, pure en enthousiaste support en Licht. Flowing en ik herinner mezelf weer, wat een cadeau! Dankbaar.💖 Dank je wel!
Anne-Karien |
”
Door het volgen van de Masterclass Helder Waarnemen werd mij duidelijk dat ik door mocht stromen naar de opleiding Licht Channeler.
Wat een magische reis was deze opleiding voor mij! Er ging letterlijk een wereld voor mij open omdat er zoveel verschillende vormen van channelen zijn en er ook zoveel tools zijn om je hierbij te ondersteunen.
De meditaties, ceremonies, opdrachten en sessies tijdens de opleiding zorgden voor een prachtige ontdekkingstocht naar het leren kennen van mijn gids(en) en het vinden van mijn heldere gaven (en daarmee mijn zielsmissie!), die ik nu zo duidelijk voor ogen heb en van waaruit ik verder mag en kan gaan!
Als jij je geroepen voelt jouw zielsmissie te ontdekken of verder neer te zetten en/of mensen te helpen met jouw licht, dan raad ik je deze opleiding zeker aan. Amber loopt met je mee, __mentort je en__ geeft richting waar je het nodig hebt, een hele fijne vorm van teachen!
Hanneke | Licht Channeler
”
Ik ben geen ster in het schrijven van een mooie review, maar deze opleiding was gewoon geweldig!
Wat een prachtige, transformatieve reis! Mijn wens om mijn mediamieke gaven als lichtchanneler te ontwikkelen, is uitgekomen. Mijn zelfvertrouwen is enorm gegroeid. Het eerste moment dat ik een heldere boodschap channelde en mijn gidsen leerde kennen was echt magisch! Lieve Amber, ontzettend bedankt. Jouw begeleiding was keer op keer precies wat ik nodig had. Het samen leren met en van mijn medecursisten maakte deze reis compleet.
Astrid |
”
Ik had van begin af aan een goed gevoel over jou. En na onze kennismaking werd dit alleen maar meer bevestigd. Weet je wat ik vooral opvallend vindt, dat jij zonder Ego begeleidt. In het "spirituele wereldje" kom je dat nog wel eens heel anders tegen.
Dit is echt een heel erg waardevolle eigenschap van jou. Het maakt jou enorm puur en liefdevol. En dit voel je ook goed op het moment van kennismaking. Ik wil je hier dan ook graag voor bedanken.
Het proces tijdens de opleiding heeft mij veel zelfvertrouwen gegeven. Vanaf nu kan ik stappen zetten op mijn pad als Licht Channeler. Wat ik ook fijn vond is dat je zoveel met de maan samenwerkt en dit aan ons hebt doorgegeven. De opleiding is meer dan de moeite waard! Voldoet aan alle verwachtingen, meer dan zelfs! Je stond tijdens de opleiding altijd klaar als het nodig was. Ik ben zó blij dat ik het gedaan heb. Lieve Amber, nogmaals bedankt voor alles!
Cindy |
”
Met deze opleiding maak je een intense, mooie reis langs je eigen mediamieke gaven, (aarts-) engelen en andere lichtwezens en praktische lichttools, zoals orakel kaarten en de pendel. Voor mij was dit een reis met ups en downs. (Dat zijn de reizen waarvan je het meeste leert!) De ene keer liep ik over van enthousiasme over een nieuw geleerd onderdeel, de volgende keer zat ik helemaal vast in mijn oude overtuigingen. Het mooie was dat alles er mocht zijn en aan alles ruimte gegeven werd door Amber en in de groep. Bovendien is het zo waardevol om te zien hoe de andere cursisten invulling geven aan de lesstof. En het is ook gewoon superfijn om samen te zijn met een groep gelijkgestemden!
Ik heb megaveel geleerd in deze 'boordevolle' opleiding! Amber rijkt je enorm veel interessante en mooie dingen aan, geeft waardevolle feedback en zet een heerlijke heldere energie neer. Door deze opleiding kan ik nu gewoon heldere, rake readings geven, terwijl ik dat daarvoor nog nooit gedaan had! Ook was de opleiding voor mij de start van een nieuwe fase.
Ik heb nieuwe dingen geleerd, nieuwe handvatten aangereikt gekregen, maar ben ook nieuwsgierig geworden om verschillende onderdelen verder te onderzoeken en me eigen te gaan maken.
Wendy |
”
Ik voelde al langere tijd het verlangen om met mijn lichtteam te kunnen communiceren. Ik wilde hier zo graag anderen mee helpen. Maar mijn onzekerheid nekte me. Ik was zo bang dat het me niet zou lukken om in welke vorm dan ook te kunnen communiceren. Maar de opleiding bleef voorbij komen en ik ontving allemaal niet te missen signalen vanuit het universum... dit moest ik gewoon doen. Met zoveel vertrouwen en rust heeft Amber me van twijfel naar vertrouwen begeleid. 💜 Tijdens de lesdagen en tijdens de dagen daar tussenin wist je me te enthousiasmeren, maar heb je op onzekere momenten ook mijn vertrouwen weer laten groeien. Je hebt me aangemoedigd om op mezelf te vertrouwen en dit gebeurde. Ik kan je niet vaak genoeg bedanken voor alles wat je geactiveerd en aangeraakt hebt. Ik ben zo verwonderd en zo dankbaar!! Aanrader voor iedereen die een magische reis wil maken en in verbinding wil komen met zijn of haar gidsenteam. ✨ -
Hylke | Licht Channeler
”
Wat was het een mooie reis de afgelopen 9 maanden. De reden dat ik mij had opgegeven voor deze opleiding was om veel zelfverzekerder te worden in mijn readingen/channelingen. Deze channelersopleiding stond al twee jaar op mijn bucketlist en ineens dacht ik; ik wil nu gaan flowen. Nou flowen it was. Alle onderdelen kwamen aan bod van pendelen, diverse soorten readingen tot de meest mooie en bijzondere meditaties en alles wat er tussen zit. Er was een fijne opbouw. Naast de live dagen waren de online masterclasses ook inspirerend. En veel op elkaar oefenen was een groot goed. Ik weet nu beter wat van mij is en wat ik doorkrijg. De terugkoppelingen van de groep en mijn oefenklanten werden per maand intenser/sterker. Jouw laatste call was net de kers op de taart. Tijdens de proeve kwam ik erachter op welke wijze mijn channeling het sterkste werkt. Ik ben jou, de warme groep, de gastdocenten, mijn oefenklanten en Joanna enorm dankbaar.
Nicole | Licht Channeler
”
Ontzettend fijn dat jij op m'n pad bent gekomen en dat ik mijzelf mocht openen als Licht Channeler. Ik ben jou daar zo ontzettend dankbaar voor🙏🏻. En vooral voor de liefdevolle manier hoe je mij en ons begeleidt hebt ❤️. Voor mij is een hele nieuwe wereld open gegaan.
Christina |
”
Jij hebt mij de weg gewezen wat niemand is gelukt maar jou wel. En als mens ben je in alles zo mooi ❤️. Je hebt echt een plaats in mijn hart gekregen. Ik mis het nu al 🙏 maar ik heb er super goede herinneringen aan over gehouden. Het was magisch! Er is zoveel gebeurd, ongelooflijk! Ik weet wie mijn Gids is, ik hoorde ze zo zuiver spreken. Ik ben blij dat ik je uitgekozen heb. Om te leren. Ben je super dankbaar ❤️❤️"
Johan |
”
In oktober 2018 heb ik de Atlantis Energy Healer reis gemaakt in Sardinië (ook van Tri of Light). Terugkomend in Nederland voelde ik dat mijn wereld was opengegaan. Het was zo duidelijk wat ik mocht gaan doen op deze mooie aarde. En dat is liefdevolle healings geven! Maar ik voelde ook dat ik nog wat extra's mocht gaan doen, maar wat? Ik heb toen de intentie gezet dat er een opleiding of cursus op mijn pad mocht komen , wat het ook maar was wat bij me past.
En zo kwam de opleiding Licht Channeler voorbij. Mijn eerste reactie was gelijk, YES , gaaf, dit wil ik gaan doen. Maar later kwam toch ook mijn onzekerheid om de hoek: "Kan ik dit wel , past dit wel bij mij?" Mijn intuïtie zei steeds "doen"! En zo heb ik me toch ingeschreven. Wat had ik er zin in , het voelde zo goed! Bezig zijn met nieuwe ontdekkingen, ontwikkelingen, liefde, licht, universum , nieuwe mensen ontmoeten. Mijn start intentie was dat ik graag meer en duidelijker contact zou willen hebben met mijn licht team van boven. Zo heb ik ontdekt wie mijn gids is, en nog meer inzicht gekregen om met de engelen te mogen werken, zo mooi! Veel nieuwe ervaringen en belevingen en ook tijdens de opleiding geleerd hoe ik daar mee om kan gaan. Het voelde eigenlijk gelijk al bij het begin dat de combinatie reading en healing bij me past. Je ontdekt in deze Licht Channeler opleiding wat echt bij JOU past , welke vorm. Want er zijn heel veel verschillende mogelijkheden.
Wat ik uit deze opleiding hoopte te halen is me zeker gelukt. Dankzij mijn licht team, mijn vertrouwen, mijn inzet, de mede cursisten, en natuurlijk de liefdevolle begeleiding van Amber. Die alle tijd voor je neemt, ook via de mail, mocht je vragen hebben , ze staat voor je klaar. Haar fijne meditatie's, mooie extra engelen workshop en niet te vergeten die heerlijke lunch elke keer weer.
Ik mag met trots zeggen , dat ik nu een liefdevolle licht channeler ben en dit ook in mijn praktijk toepas, in combinatie met healingen.
Door deze opleiding heb ik grote stappen mogen maken,en mijn zelf vertrouwen is hierdoor enorm gegroeid.
Als ik zie wat dit mij allemaal gebracht heeft, beveel ik het zeker met harte aan, om ook deze liefdevolle stap te maken. Als je enige twijfel heb, zeg ik echt ; DOEN. Gun het jezelf, en geloof in jezelf , ook jij kan dit, je bent het zeker waard. En het is super waardevol!