Reviews Atlantis Energy Healer reis in Sardinië

Wat heb ik genoten! Het was fantastisch en alles klopte! Mooie bijzondere inzichten, die ik zeker ga onthouden en gebruiken. Het was een TOP week die ik zeker aan iedereen kan aanraden. Hartelijk dank voor deze prachtige week!

Astrid  | 

Toen ik deze reis voorbij zag komen op Facebook trok me direct aan.
Ik heb tijdens deze reis heel veel mogen ontvangen, inzichten, bevestigingen, vertrouwen en dat extra nodige duwtjes in mijn rug. Ik ben zo ontzettend blij dat ik mezelf deze reis cadeau deed!
Zoveel verbinding tussen de deelnemers, de natuur pracht, de zon, de krachtplaatsen, echt zo vele wauw belevingen 💖. De hele reis was een pracht combinatie, helemaal in balans! Met een topteam die alles prima regelt! 

Maureen  | 

Het was een onvergetelijke week die ik niet snel zal vergeten. Mooie krachtplekken bezocht die magisch waren en er voor zorgden dat ik steeds dieper naar binnen mocht. Door de activatie ervaarde ik dat ik meer op mezelf mag vertrouwen en ook mag zijn wie ik ben. Met mijn intuïtie, creativiteit en humor. De reis was magisch en verdiepend! En dat op een prachtige plek waar we met de groep een heerlijke tijd hebben beleefd. 's Morgens een heerlijke verfrissende duik in het zwembad was een kadootje!

Patricia  | 

De reis had een grote aantrekkingskracht op me, een gevoel. Ik wilde graag mijn healende vermogen verdiepen/vergroten en persoonlijk en spirituele groeien (meer zelfvertrouwen, minder verlegen en geremd)

Ik heb de tijd van mijn leven gehad! Ik voelde me verwend, dankbaar, vrij, blij , vrolijk, geliefd en mezelf. Ik had gemakkelijker contact met mijn gids en engelen door de hogere energie daar. Ik heb alles met veel plezier mee gedaan op de reis. Sommige opdrachten waren wel een uitdaging, maar met hulp van mijn gids en engelen en ging het gewoon....Dankbaar. (behalve het businessplan huiswerk dat lukte niet en heb ik heel rebels niet gemaakt maar uiteindelijk heb ik aan eind alles toch op papier gekregen)
Door de geweldige coaching en begeleiding (down to earth en met humor) heb ik ontzettend veel geleerd deze week en is mijn Zielsmissie duidelijk geworden. De hele mooie groep medecursisten met allemaal diverse karakters en kwaliteiten en hulpvraag (issues) waren van ongelooflijke waarde voor mij. De één bracht me nog meer dan de ander. Wat ze allen gemeen hebben is LIEFDE. 
Heel erg bedankt voor deze bijzondere ervaring!

Doutsje  | 

Toen ik deze reis voorbij zag komen, voelde ik al: "daar ga ik naar toe". Ik werd echt gestuurd.
Heel bijzonder en liefdevol met zoveel warmte. Ik weet nu wat ik wil!
Zoveel informatie en inzichten, ik was net een spons, ik zoog alles op en wilde alles weten.
Ik heb geleerd om te vertrouwen op mijn gids en op mijzelf.
Verrassend vind ik dat je in zo'n korte tijd zoveel mag leren en zoveel kracht en energie mag voelen, waardoor ik heel veel inzichten kreeg!

Angelique  | 

Ik ben zo dankbaar dat ik aan deze reis mocht deelnemen!
Het was een zeer fijne ervaring, waarin ik mijn healingscapaciteiten verder heb kunnen ontwikkelen, mocht opbloeien, loslaten en in mijn kracht mocht komen.
Ik heb geleerd op mijn gevoel te vertrouwen en stappen te zetten om neer te zetten wat ik echt wil!
Deze reis kan ik echt aanraden aan iedereen die wenst te groeien, opbloeien en nog dat laatste duwtje nodig heeft om dromen te gaan realiseren.

Liesbeth  | 

Ik wilde graag deelnemen aan deze reis om te leren mijn hoofd uit te schakelen, weer echt voelen en over de drempel van mijn gereserveerdheid komen.
Mijn wens is volledig uitgekomen! Een prachtige reis, vol emoties, die mij heel veel heeft gebracht en die mijn verdere leven bij zal blijven.
"Ik mag er Zijn" "Ik ben niet gek" Heerlijk!!! 
Gedrieën zijn jullie zo'n krachtig geheel. Het past allemaal in elkaar en voelt heel veilig.
Echt een aanrader deze reis!

Verona  | 

Deze reis heeft mij inzichten gebracht over energie en wat ik er mee kan doen. Dat ga ik verder uitbouwen. De reis was voor mij een combinatie van ontdekking, ontspanning en plezier. Even er helemaal uit. Bedankt voor de activatie & de fijne ondersteuning! Een aanrader!

A.  | 

Wat een aanrader! Ik heb deze reis in september 2021 mogen mee doen. Het is met geen woorden te beschrijven wat het me heeft gebracht, wat het met me gedaan heeft.
De dingen die in mij aangeraakt zijn en geheeld, werken door in mijn dagelijkse bezigheden. Sommige mensen vragen mij wat ik gedaan heb want ze zien iets anders aan mij maar kunnen het niet benoemen. Ik weet het wel. Het is de verandering van binnenuit die zichtbaar wordt.
Tijdens de reis heb ik het benoemd als: waar mensen de moed hebben om energie toe te laten, worden verbindingen gemaakt. Wel, zie het maar heel breed die uitspraak. Verbinding met meZelf, met anderen, met het Universum, met de Aarde, ... Heerlijk toch?

Ria  | 

Ik wilde graag mee met de Atlantisreis om de vrijheid in mezelf te ervaren, om zo vol overgave en vertrouwen te leven.
Deze reis heeft mij zoveel gebracht! Allereerst zijn Joanna en Giuseppe zulke lieve mensen en ik voel me bij jullie heel erg "ik mag zijn". Ik voel nu echt dat ik ook het laatste stukje mag loslaten om volledig in het nu te leven, vanuit de intenties die ik zet en vanuit overgave aan het Universum.
Hetgeen ik nodig heb wordt wel op mijn pad gebracht. De Krachtplaatsen, de healingen en de meditaties hebben mij echt geholpen om dit te bereiken. En dat voelt heel goed!
Het was precies zoals het moest zijn, een prachtige locatie in een prachtige villa, het heerlijke eten van Giuseppe en de geweldige begeleiding van Joanna, maakt dat ik het als een ontzettend fijne, liefdevolle en helende reis heb ervaren❣

Christina  | 

Deze reis heeft zeker weten waarde aan mijn leven toegevoegd! Met name het inzicht dat ik op mijn eigen unieke manier de dingen mag gaan doen en het gemakkelijker mag gaan maken in leven.
De meditaties en healingen waren heel bijzonder en fijn!
Er was een fijne verbinding in de groep en met Joanna en Giuseppe.  Dat zal ik heel erg gaan missen als ik weer in Nederland ben, maar ook gaan koesteren.

Anique  | 

Ik wilde graag mee met de Atlantisreis om mij weer te herinneren wie ik ben.
En ik heb gevonden waar ik naar op zoek was! Mijn krachtige energieveld. Karma tussen mij en mijn tweelingziel is opgelost. Ik heb zielspijn kunnen vergeven en loslaten. Ik weet wat ik te doen heb in dit leven❣
Ik kan iedereen aanraden om deze reis te maken en vervolgens de inzichten toe te passen in jouw leven❣

Pieter  | 

Na enkele jaren stoeien met mijn energiepijl, als gevolg van een forse burn-out, hoorde ik een kennis zeggen dat ik hoog gevoelig ben. Zij adviseerde me dagelijks aardingsoefeningen te doen. Eerst mijn weerstand en flinke ontkenning, maar later omarming van deze wijsheid; ik voelde me al veel beter! De vrouw die mij dit vertelde tipte me later over deze reis. Wederom veel weerstand in mij, maar de nieuwsgierigheid en een verlangen won het van de weerstand. Ik wilde dit stukje in mijzelf wel beter leren kennen!

Ik heb het als overweldigend ervaren. Overweldigend op diverse gebieden; - de schitterende natuur van het Eiland - het comfort van de plek waar we verbleven (heel blij met mijn 1-persoons kamer!) - de liefde en het respect die ik heb gevoeld gedurende deze week tussen ons allemaal - de tsunami aan energie in mijn lichaam, vooral 's nachts - de informatie en kennis die is gedeeld in deze dagen, en hoe fantastisch het aansloot bij alles wat ik al wist. - de tools die zijn ingezet en welk effect ze hadden op ons allemaal - de emoties die bij mij loskwamen, waarvan ik niet wist dat ze in mij zaten - de complimenten die ik mocht ontvangen van de andere vrouwen en hoe deze er voor zorgen dat ik meer van mijzelf ben gaan houden - het feit dat ook ík nu een healing kan geven! - de vriendschap die is ontstaan tussen de deelnemende vrouwen - het vertrouwen dat het goed is zoals het is

Ik heb genoten en geniet ook nu, enkele dagen later nog na. Bijzonder om te ervaren hoe mijn partner op mij mee resoneert, ik heb hier niet alleen plezier van, ik merk dat het ook een groots effect heeft op hem. En op mijn kinderen, en op de vriendinnen die ik al heb gesproken en op mijn yoga-docent en op mijn buurvrouw en op mijn moeder, en op de buurvrouw van mijn moeder en op...... Zonder dat ik het weet ben ik mijn licht aan het verspreiden!
Jullie gaan mij terug zien!

Miriam  | 

Wat een mooie, overweldigende en dankbare ervaring heb ik gehad hier op Sardinië! Mooie momenten met evenzo mooie mensen en begeleiding. Het gevoel van thuiskomen en mij volledig overgeven aan mijn Hogere Zelf en Al wat is. Het kunnen ademen in een vrij gevoel en het openen van mijn hart om mijn zielspad nu te gaan lopen en te vertrouwen op mijn Hogere Zelf en mijn Spirit team. Het is nu tijd om actie te gaan ondernemen en mijn energie te laten stromen. Dank jullie wel! Untill we meet again!

Grace  | 

Ik heb zo ontzettend veel inzichten gekregen tijdens de Atlantis reis en begrijp zoveel dingen in mijn leven veel beter, ook waarom ik tegen een bepaald probleem in relaties beleef aanlopen.
Er is heling gekomen en ik voel dat ik nu klaar ben om de volgende stap in mijn leven te zetten.
Het is mooi om te ervaren dat jullie alle 3 zo'n mooie eigen kwaliteit hebben die jullie zo goed kunnen delen. Ik heb ook de kwetsbaarheid die jullie ons durfden te laten zien, heel erg gewaardeerd. Ik neem dat als wijze les mee naar huis.
Tevens heb ik gewaardeerd dat jullie de tijd namen als één van ons even door een moeilijk moment ging. Hartelijk dank voor alles wat jullie mij mochten laten ervaren.

Tamara  | 

>