Reviews Atlantis Energy Healer reis in Sardinië

Ik heb zo ontzettend veel inzichten gekregen tijdens de Atlantis reis en begrijp zoveel dingen in mijn leven veel beter, ook waarom ik tegen een bepaald probleem in relaties beleef aanlopen.
Er is heling gekomen en ik voel dat ik nu klaar ben om de volgende stap in mijn leven te zetten.
Het is mooi om te ervaren dat jullie alle 3 zo'n mooie eigen kwaliteit hebben die jullie zo goed kunnen delen. Ik heb ook de kwetsbaarheid die jullie ons durfden te laten zien, heel erg gewaardeerd. Ik neem dat als wijze les mee naar huis.
Tevens heb ik gewaardeerd dat jullie de tijd namen als één van ons even door een moeilijk moment ging. Hartelijk dank voor alles wat jullie mij mochten laten ervaren.

Tamara  | 

Ik wilde graag mee met deze reis om in mijn kracht te komen en te voelen welke richting ik uit mag gaan. De reis was voor mij verhelderend, magisch en helend! Het warme bad waar je in terecht komt voelde zo fijn. Ik kreeg duidelijke uitleg over hoe te voelen wat vanuit mijn ziel kwam en wat vanuit mijn ego. De meditaties waren erg fijn net als de healingen. De plekken die we hebben bezocht waren magisch, en door de manier waarop we zijn begeleid ging de energie als een rollercoaster door je heen. Fijn om goed te leren aarden en hoe je met ongewenste gevoelens om kunt gaan. Het eten dat Giuseppe voor ons heeft klaargemaakt was overheerlijk! Lieve mensen ik heb een prachtige tijd mogen ervaren, voel me zo opgeladen en weet waar ik heen mag stromen. Die bevestiging heb ik dubbel en dwars meegekregen. Heel veel dank! Zeker weten een aanrader deze reis, het is een transformerende reis waarin je heel veel over jezelf leert.

Barbera  | 

Ik "moest" gewoon aan deze reis deelnemen omdat ik graag meer in mijn kracht wilde gaan staan, dichterbij mezelf blijven. Had het gevoel dat ik naar "huis" werd geroepen!
Het was een bijzondere reis met zowel groepsprocessen als individuele processen waar we door heen gingen. En ik ben dankbaar voor alle inzichten, voor alle ervaringen, voor alle uitdagingen en voor de mooie zielen die ik heb ontmoet.
Ik neem de inzichten mee naar huis en ga ze toepassen!
Het was een intense reis, iets wat je van te voren niet kunt bedenken. Bedankt Amber, Tamara en Joanna voor jullie liefde en goede zorgen!

Christel  | 

De sfeer waarin de reis heeft plaatsgevonden was veilig, geborgen en koesterend. Ik wilde mij via deze reis weer even naar binnen keren om mij weer te verbinden met mezelf, mijn ziel en de aarde. En ik wilde op die manier weer helderheid en focus krijgen op wat ik wil gaan neerzetten in mijn volgende levensfase(n). Lieve Joanna en Giuseppe, met hart en ziel wil ik jullie bedanken voor deze bijzondere reis! Ik zal de ervaringen van de afgelopen week nooit meer vergeten. Heb me door jullie en de fijne groep vrouwen gekoesterd gevoeld. Mijn "accu" is weer opgeladen; en gestimuleerd en geïnspireerd begin ik na deze reis aan een nieuwe levensfase. Ik ben teruggekeerd naar mezelf!

Y.  | 

Graag wil ik jullie hartelijk danken voor jullie mooie begeleiding en ondersteuning. Ik hou van deze ‘ease en grace’, ongedwongen begeleiding.
Ruimte om op je eigen manier en tempo alles tot je te nemen en te integreren. Nu aan ons om er al of niet mee aan de slag te gaan. 😉
Hoewel ik wel weet dat ik een ‘healer’ ben, is de bevestiging toch fijn.
Wat voor mezelf nog duidelijker is geworden is mijn hooggevoeligheid en het feit dat ik daar meer de nadruk op mag leggen en vooral uit eigen ervaring meer mezelf mag laten zien.
Ik ben dankbaar dat ik ‘last-minute- (en dankzij het extra duwtje van mijn man) deze mooie en krachtige reis in Sardinië beleefd heb. Het was zeker een stuk thuiskomen. Het eiland op zich en dan ook nog eens met zo’n prachtige groep!
Het zorgt ervoor dat ikzelf nog meer ben opgeladen, versterkt in mijn ware zijn.

Van mijn cursisten en cliënten kreeg ik te horen dat ik nog meer straal dan anders! Heerlijk!
Ik doe niets liever dan de liefde voor het licht en het leven delen!

Ann  | 

Ik wilde graag mee met de Atlantisreis om mij weer te herinneren wie ik ben.
En ik heb gevonden waar ik naar op zoek was! Mijn krachtige energieveld. Karma tussen mij en mijn tweelingziel is opgelost. Ik heb zielspijn kunnen vergeven en loslaten. Ik weet wat ik te doen heb in dit leven❣
Ik kan iedereen aanraden om deze reis te maken en vervolgens de inzichten toe te passen in jouw leven❣

Pieter  | 

Ik ben vorig jaar mee geweest met de Transformatiereis en die vond ik zo bijzonder, dat ik graag nog een keer wilde terugkomen voor een reis met Tri of Light.
Mijn intentie voor deze reis was om krachtige healingen te kunnen geven en mezelf en mijn zielepad terug te vinden.
Het was een super fijne reis, met een hele groep mooie mensen!
Ik weet nu zeker dat ik een aantal moeilijke knopen echt mag gaan doorhakken en voor mezelf mag gaan kiezen. Ik mag erop vertrouwen dat alles gaat stromen en dat ik mijn "kanalen" echt mag gaan gebruiken, ook voor anderen.
Ik vind jullie echt een fantastisch team J & G, een prachtig tandem. De manier waarop jullie dit doen .... respect! Jullie stralen liefde uit naar elkaar, maar ook naar de rest van de wereld.
Blij jullie te kennen. Voor altijd in mijn 💖!

Ilse  | 

Deze reis heeft me meer richting gegeven in mijn mogelijkheden m.b.t. energy healing. Het heeft me ook meer vertrouwen gegeven in wat ik voel. Ik ben heel dankbaar dat ik aan deze reis heb meegedaan met hele fijne en gezellige reisgenoten om in verbinding mee te kunnen delen. We hebben echt veel lol gehad samen en het voelde precies zoals het moest zijn. De Atlantis meditatie heeft me diep geraakt en diepe heling gebracht. Hier ben ik erg dankbaar voor. Ik raad de reis dan ook zeker aan! Het programma zat heel fijn in elkaar, met fijne momenten van ontspanning en de mogelijkheid om tussentijds te oefenen met healing geven.
Mijn ervaring in 3 woorden: verbinding, energie, heelheid. Bedankt voor de begeleiding, liefdevolle zorgen en mooie reis!

Marcel  | 

Deze reis heeft mij inzichten gebracht over energie en wat ik er mee kan doen. Dat ga ik verder uitbouwen. De reis was voor mij een combinatie van ontdekking, ontspanning en plezier. Even er helemaal uit. Bedankt voor de activatie & de fijne ondersteuning! Een aanrader!

A.  | 

Ik heb deze hele reis, elke dag, elke minuut, elk moment, al heel héél waardevol ervaren!
Het heeft me geraakt en helpen herinneren. De mooie plekken die we bezochten, de prachtige workshops die we deden. de energie die zo voelbaar was, de wijze lessen die we leerden en de mooie intense gesprekken die we als groep onderling ook hadden.
Ik ben vooral heel dankbaar dat ik volledig mezelf mocht en kon zijn op deze fantastische reis! Een reis in mezelf waar heel veel puzzelstukjes zijn gevallen. Waar ik inzichten heb gekregen die ik van te voren nooit had kunnen bedenken. En waar ik knopen doorgehakt hebt, zodat ik me meer kan focussen op wat ik hier te doen heb op deze aarde. Dank jullie wel! Jullie zijn een fantastisch liefdevol team samen 💖

Gaby  | 

Mijn reis als Energy Healer is begonnen tijdens de 2-daagse workshop in Nederland. Daar heb ik mogen ervaren hoe het voelt. Na dat weekend voelde ik mij bevrijdt en ik wist: dit is wat ik wil Healen! Maar ik voelde ook dat ik nog naar Sardinië wilde. Om nog krachtiger te worden als healer en mij van mijn laatste blokkades te bevrijden.

En oh wat een beleving, wat een fijne groep, wat een energie!
Deze reis heeft zeker weten waarde aan mijn leven toegevoegd. De kracht die ik heb mogen beleven op Sardinië. Wauw! Echt verrassend.
De inzichten die ik heb gekregen, de boodschappen, de blokkade die is weggegaan, geweldig wat ik allemaal heb mogen ervaren!
Ik kan iedereen die de verdieping in wil gaan, deze reis van harte aanraden. Zoveel kracht en liefde als je hier mag ontvangen! Gewoon doen!
Super, super bedankt Atlantis, Joanna, Tamara en Amber en de warme liefdevolle groep

Lydia  | 

Ik wilde graag mee met de Atlantisreis om de vrijheid in mezelf te ervaren, om zo vol overgave en vertrouwen te leven.
Deze reis heeft mij zoveel gebracht! Allereerst zijn Joanna en Giuseppe zulke lieve mensen en ik voel me bij jullie heel erg "ik mag zijn". Ik voel nu echt dat ik ook het laatste stukje mag loslaten om volledig in het nu te leven, vanuit de intenties die ik zet en vanuit overgave aan het Universum.
Hetgeen ik nodig heb wordt wel op mijn pad gebracht. De Krachtplaatsen, de healingen en de meditaties hebben mij echt geholpen om dit te bereiken. En dat voelt heel goed!
Het was precies zoals het moest zijn, een prachtige locatie in een prachtige villa, het heerlijke eten van Giuseppe en de geweldige begeleiding van Joanna, maakt dat ik het als een ontzettend fijne, liefdevolle en helende reis heb ervaren❣

Christina  | 

Wat een mooie, overweldigende en dankbare ervaring heb ik gehad hier op Sardinië! Mooie momenten met evenzo mooie mensen en begeleiding. Het gevoel van thuiskomen en mij volledig overgeven aan mijn Hogere Zelf en Al wat is. Het kunnen ademen in een vrij gevoel en het openen van mijn hart om mijn zielspad nu te gaan lopen en te vertrouwen op mijn Hogere Zelf en mijn Spirit team. Het is nu tijd om actie te gaan ondernemen en mijn energie te laten stromen. Dank jullie wel! Untill we meet again!

Grace  | 

Ik wilde graag mee met deze reis voor meer verdieping en ontwikkeling. Het was een prachtige reis! De fijne begeleiding van Joanna en Giuseppe, de ontwikkeling, de rust, mooie meditaties en mooie mensen. Ik heb de reis ervaren als inspirerend en verbindend, in een veilige bedding. Echt een aanrader. Ik zeg "niet twijfelen maar doen!" 

Wilma  | 

De reis had een grote aantrekkingskracht op me, een gevoel. Ik wilde graag mijn healende vermogen verdiepen/vergroten en persoonlijk en spirituele groeien (meer zelfvertrouwen, minder verlegen en geremd)

Ik heb de tijd van mijn leven gehad! Ik voelde me verwend, dankbaar, vrij, blij , vrolijk, geliefd en mezelf. Ik had gemakkelijker contact met mijn gids en engelen door de hogere energie daar. Ik heb alles met veel plezier mee gedaan op de reis. Sommige opdrachten waren wel een uitdaging, maar met hulp van mijn gids en engelen en ging het gewoon....Dankbaar. (behalve het businessplan huiswerk dat lukte niet en heb ik heel rebels niet gemaakt maar uiteindelijk heb ik aan eind alles toch op papier gekregen)
Door de geweldige coaching en begeleiding (down to earth en met humor) heb ik ontzettend veel geleerd deze week en is mijn Zielsmissie duidelijk geworden. De hele mooie groep medecursisten met allemaal diverse karakters en kwaliteiten en hulpvraag (issues) waren van ongelooflijke waarde voor mij. De één bracht me nog meer dan de ander. Wat ze allen gemeen hebben is LIEFDE. 
Heel erg bedankt voor deze bijzondere ervaring!

Doutsje  | 

>