Reviews Atlantis Energy Healer reis in Sardinië
”
Ik wilde graag mee met deze reis om in mijn kracht te komen en te voelen welke richting ik uit mag gaan. De reis was voor mij verhelderend, magisch en helend! Het warme bad waar je in terecht komt voelde zo fijn. Ik kreeg duidelijke uitleg over hoe te voelen wat vanuit mijn ziel kwam en wat vanuit mijn ego. De meditaties waren erg fijn net als de healingen. De plekken die we hebben bezocht waren magisch, en door de manier waarop we zijn begeleid ging de energie als een rollercoaster door je heen. Fijn om goed te leren aarden en hoe je met ongewenste gevoelens om kunt gaan. Het eten dat Giuseppe voor ons heeft klaargemaakt was overheerlijk! Lieve mensen ik heb een prachtige tijd mogen ervaren, voel me zo opgeladen en weet waar ik heen mag stromen. Die bevestiging heb ik dubbel en dwars meegekregen. Heel veel dank! Zeker weten een aanrader deze reis, het is een transformerende reis waarin je heel veel over jezelf leert.
Barbera |
”
Ik ben vorig jaar mee geweest met de Transformatiereis en die vond ik zo bijzonder, dat ik graag nog een keer wilde terugkomen voor een reis met Tri of Light.
Mijn intentie voor deze reis was om krachtige healingen te kunnen geven en mezelf en mijn zielepad terug te vinden.
Het was een super fijne reis, met een hele groep mooie mensen!
Ik weet nu zeker dat ik een aantal moeilijke knopen echt mag gaan doorhakken en voor mezelf mag gaan kiezen. Ik mag erop vertrouwen dat alles gaat stromen en dat ik mijn "kanalen" echt mag gaan gebruiken, ook voor anderen.
Ik vind jullie echt een fantastisch team J & G, een prachtig tandem. De manier waarop jullie dit doen .... respect! Jullie stralen liefde uit naar elkaar, maar ook naar de rest van de wereld.
Blij jullie te kennen. Voor altijd in mijn 💖!
Ilse |
”
Wat heb ik genoten! Het was fantastisch en alles klopte! Mooie bijzondere inzichten, die ik zeker ga onthouden en gebruiken. Het was een TOP week die ik zeker aan iedereen kan aanraden. Hartelijk dank voor deze prachtige week!
Astrid |
”
Ik ben dankbaar voor de warme en oprechte reis/begeleiding/inzichten en healing. En natuurlijk het lekkere eten 😉. Het was een onvergetelijke spirituele belevenis!
V. |
”
Deze reis zag ik voorbijkomen en ik voelde dat ik hier naar toe wilde. uiteindelijk klopt mijn gevoel altijd en daarom mezelf aangemeld. in februari dit jaar ook de 2 daagse Workshop Universal Energy Healer gevolgd. Al voor deze Workshop had ik me aangemeld voor de reis naar Sardinië. Ik zag de reis als verdieping voor mezelf. In mijn eigen praktijk ben ik tijdens mijn behandelingen ook energetisch aan t werk.
We zijn nu 3 weken verder na thuiskomst van Sardinië. de reis zit in mij verankerd het is een hele mooie ervaring om met een groep gelijkgestemden een hele week samen te zijn in een prachtige villa op een prachtige plek met een fantastisch uitzicht. de meditaties die werden gegeven waren ook erg fijn. de energetische verbinding (en) die wij als groep hebben zijn heel bijzonder te noemen. Alles heeft zo moeten zijn... verder heb ik antwoorden/ inzichten gekregen wat ik nu het allerliefst zou willen doen... het healen integreer ik zo langzamerhand in mijn praktijk. verder voel ik me nu meer geaard dan ooit, sta (nog) steviger in mijn schoenen, en voel van binnen een hele kalmte en ook veel dankbaarheid....zooooo fijn de hele goede zorg/zorgzaamheid van Joanna is opmerkelijk, heel fijn!! down to earth mentaliteit : heerlijk!
Antoinet |
”
Mijn reis als Energy Healer is begonnen tijdens de 2-daagse workshop in Nederland. Daar heb ik mogen ervaren hoe het voelt. Na dat weekend voelde ik mij bevrijdt en ik wist: dit is wat ik wil Healen! Maar ik voelde ook dat ik nog naar Sardinië wilde. Om nog krachtiger te worden als healer en mij van mijn laatste blokkades te bevrijden.
En oh wat een beleving, wat een fijne groep, wat een energie!
Deze reis heeft zeker weten waarde aan mijn leven toegevoegd. De kracht die ik heb mogen beleven op Sardinië. Wauw! Echt verrassend.
De inzichten die ik heb gekregen, de boodschappen, de blokkade die is weggegaan, geweldig wat ik allemaal heb mogen ervaren!
Ik kan iedereen die de verdieping in wil gaan, deze reis van harte aanraden. Zoveel kracht en liefde als je hier mag ontvangen! Gewoon doen!
Super, super bedankt Atlantis, Joanna, Tamara en Amber en de warme liefdevolle groep
Lydia |
”
De sfeer waarin de reis heeft plaatsgevonden was veilig, geborgen en koesterend. Ik wilde mij via deze reis weer even naar binnen keren om mij weer te verbinden met mezelf, mijn ziel en de aarde. En ik wilde op die manier weer helderheid en focus krijgen op wat ik wil gaan neerzetten in mijn volgende levensfase(n). Lieve Joanna en Giuseppe, met hart en ziel wil ik jullie bedanken voor deze bijzondere reis! Ik zal de ervaringen van de afgelopen week nooit meer vergeten. Heb me door jullie en de fijne groep vrouwen gekoesterd gevoeld. Mijn "accu" is weer opgeladen; en gestimuleerd en geïnspireerd begin ik na deze reis aan een nieuwe levensfase. Ik ben teruggekeerd naar mezelf!
Y. |
”
Na enkele jaren stoeien met mijn energiepijl, als gevolg van een forse burn-out, hoorde ik een kennis zeggen dat ik hoog gevoelig ben. Zij adviseerde me dagelijks aardingsoefeningen te doen. Eerst mijn weerstand en flinke ontkenning, maar later omarming van deze wijsheid; ik voelde me al veel beter! De vrouw die mij dit vertelde tipte me later over deze reis. Wederom veel weerstand in mij, maar de nieuwsgierigheid en een verlangen won het van de weerstand. Ik wilde dit stukje in mijzelf wel beter leren kennen!
Ik heb het als overweldigend ervaren. Overweldigend op diverse gebieden; - de schitterende natuur van het Eiland - het comfort van de plek waar we verbleven (heel blij met mijn 1-persoons kamer!) - de liefde en het respect die ik heb gevoeld gedurende deze week tussen ons allemaal - de tsunami aan energie in mijn lichaam, vooral 's nachts - de informatie en kennis die is gedeeld in deze dagen, en hoe fantastisch het aansloot bij alles wat ik al wist. - de tools die zijn ingezet en welk effect ze hadden op ons allemaal - de emoties die bij mij loskwamen, waarvan ik niet wist dat ze in mij zaten - de complimenten die ik mocht ontvangen van de andere vrouwen en hoe deze er voor zorgen dat ik meer van mijzelf ben gaan houden - het feit dat ook ík nu een healing kan geven! - de vriendschap die is ontstaan tussen de deelnemende vrouwen - het vertrouwen dat het goed is zoals het is
Ik heb genoten en geniet ook nu, enkele dagen later nog na. Bijzonder om te ervaren hoe mijn partner op mij mee resoneert, ik heb hier niet alleen plezier van, ik merk dat het ook een groots effect heeft op hem. En op mijn kinderen, en op de vriendinnen die ik al heb gesproken en op mijn yoga-docent en op mijn buurvrouw en op mijn moeder, en op de buurvrouw van mijn moeder en op...... Zonder dat ik het weet ben ik mijn licht aan het verspreiden!
Jullie gaan mij terug zien!
Miriam |
”
Toen ik deze reis voorbij zag komen, voelde ik al: "daar ga ik naar toe". Ik werd echt gestuurd.
Heel bijzonder en liefdevol met zoveel warmte. Ik weet nu wat ik wil!
Zoveel informatie en inzichten, ik was net een spons, ik zoog alles op en wilde alles weten.
Ik heb geleerd om te vertrouwen op mijn gids en op mijzelf.
Verrassend vind ik dat je in zo'n korte tijd zoveel mag leren en zoveel kracht en energie mag voelen, waardoor ik heel veel inzichten kreeg!
Angelique |
”
Ik heb deze hele reis, elke dag, elke minuut, elk moment, al heel héél waardevol ervaren!
Het heeft me geraakt en helpen herinneren. De mooie plekken die we bezochten, de prachtige workshops die we deden. de energie die zo voelbaar was, de wijze lessen die we leerden en de mooie intense gesprekken die we als groep onderling ook hadden.
Ik ben vooral heel dankbaar dat ik volledig mezelf mocht en kon zijn op deze fantastische reis! Een reis in mezelf waar heel veel puzzelstukjes zijn gevallen. Waar ik inzichten heb gekregen die ik van te voren nooit had kunnen bedenken. En waar ik knopen doorgehakt hebt, zodat ik me meer kan focussen op wat ik hier te doen heb op deze aarde. Dank jullie wel! Jullie zijn een fantastisch liefdevol team samen 💖
Gaby |
”
Het was een ervaring om nooit te vergeten! Deze reis was voor mij overweldigend, magisch en verhelderend! Ik vond eigenlijk alles goed aan deze reis 🙂 De Krachtplaatsen in het bijzonder, te mogen ervaren hoe het voelde. De afwisseling in de reis, ook tijd voor jezelf, de villa. De liefde die zo aanwezig was bij de leiding van Joanna en Giuseppe, het heerlijke eten van Giuseppe, zo bijzonder. Alle meditaties, activaties, lichtcodes, noem maar op. Ik heb ontzettend genoten, de fantastische groep, de humor, het verdriet, alles mocht er zijn. Kortom de hele organisatie van alles, de prachtige omgeving! Super bedankt ik het veel mogen ervaren en geleerd! Ik gun het een ieder om deze reis te ondergaan en kan het dan ook van harte aanraden.
Froukje |
”
De reis had een grote aantrekkingskracht op me, een gevoel. Ik wilde graag mijn healende vermogen verdiepen/vergroten en persoonlijk en spirituele groeien (meer zelfvertrouwen, minder verlegen en geremd)
Ik heb de tijd van mijn leven gehad! Ik voelde me verwend, dankbaar, vrij, blij , vrolijk, geliefd en mezelf. Ik had gemakkelijker contact met mijn gids en engelen door de hogere energie daar. Ik heb alles met veel plezier mee gedaan op de reis. Sommige opdrachten waren wel een uitdaging, maar met hulp van mijn gids en engelen en ging het gewoon....Dankbaar. (behalve het businessplan huiswerk dat lukte niet en heb ik heel rebels niet gemaakt maar uiteindelijk heb ik aan eind alles toch op papier gekregen)
Door de geweldige coaching en begeleiding (down to earth en met humor) heb ik ontzettend veel geleerd deze week en is mijn Zielsmissie duidelijk geworden. De hele mooie groep medecursisten met allemaal diverse karakters en kwaliteiten en hulpvraag (issues) waren van ongelooflijke waarde voor mij. De één bracht me nog meer dan de ander. Wat ze allen gemeen hebben is LIEFDE.
Heel erg bedankt voor deze bijzondere ervaring!
Doutsje |
”
Het was een onvergetelijke week die ik niet snel zal vergeten. Mooie krachtplekken bezocht die magisch waren en er voor zorgden dat ik steeds dieper naar binnen mocht. Door de activatie ervaarde ik dat ik meer op mezelf mag vertrouwen en ook mag zijn wie ik ben. Met mijn intuïtie, creativiteit en humor. De reis was magisch en verdiepend! En dat op een prachtige plek waar we met de groep een heerlijke tijd hebben beleefd. 's Morgens een heerlijke verfrissende duik in het zwembad was een kadootje!
Patricia |
”
Deze reis heeft me geholpen om meer vertrouwen in mezelf te hebben. De reis en de meditaties hebben mij laten zien dat ik me meer op kinderen mag gaan richten, om ze te helpen met hun "volle hoofd", door o.a. healingen te geven. Wat een heerlijke week was het. Ik heb genoten. Veel geleerd, veel inzichten gekregen, voor nu en voor de toekomst. Elke dag kwam ik een stukje verder en kon ik beetje bij beetje loslaten en vooruitgaan. Vol vertrouwen ga ik terug naar huis. Het was geweldig en ik ben dankbaar dat ik deze reis heb mogen maken!
Annelies |
”
Mijn intentie voor deze reis was oude stukken loslaten om ruimte te maken voor iets nieuws.
Ik heb de reis als heel bijzonder ervaren. Ik voel me lichter en heb het vertrouwen dat wat ik nodig heb op mijn pad komt. Wat is energie toch bijzonder. Het was fantastisch! Bedankt. Zeker weten een aanrader deze reis!