Reviews Atlantis Energy Healer reis in Sardinië

Deze reis heb ik ervaren als Krachtig, Vertrouwd en Liefdevol! De eerste dagen had ik tijd nodig om tot mijzelf te komen. Ik voelde de kracht en met name ook jullie warme en rustgevende ontvangst. Inzichten kwamen met volle vaart, het verwerken kostte wat tijd en ruimte. De tweede helft van de week heb ik enorm genoten, mijn ruimte genomen en kon ik helemaal mijzelf zijn. Ik voelde liefde, kracht en dankbaarheid. Acceptatie van mijzelf (waar de fijne groep zeker aan bijgedragen heeft) en een geluksgevoel. Thuis vond ik dat een uitdaging en opgave. Nu weet en voel ik dat ik een mooi mens ben, licht en liefde uitstraal en vooral het waard ben om goed/lief voor mijzelf te zijn. Ik heb de energie opgenomen en voel nu dat ik zelf ook krachtig ben. Lekker mijn ego laten spelen en vooral naar mijn Ziel luisteren 💗. Enorm bedankt voor deze onbeschrijfelijke ervaring! Jullie geduld, liefde en goede zorg. Deze reis is écht een cadeau voor jezelf!

Jantina  | 

De reis had een grote aantrekkingskracht op me, een gevoel. Ik wilde graag mijn healende vermogen verdiepen/vergroten en persoonlijk en spirituele groeien (meer zelfvertrouwen, minder verlegen en geremd)

Ik heb de tijd van mijn leven gehad! Ik voelde me verwend, dankbaar, vrij, blij , vrolijk, geliefd en mezelf. Ik had gemakkelijker contact met mijn gids en engelen door de hogere energie daar. Ik heb alles met veel plezier mee gedaan op de reis. Sommige opdrachten waren wel een uitdaging, maar met hulp van mijn gids en engelen en ging het gewoon....Dankbaar. (behalve het businessplan huiswerk dat lukte niet en heb ik heel rebels niet gemaakt maar uiteindelijk heb ik aan eind alles toch op papier gekregen)
Door de geweldige coaching en begeleiding (down to earth en met humor) heb ik ontzettend veel geleerd deze week en is mijn Zielsmissie duidelijk geworden. De hele mooie groep medecursisten met allemaal diverse karakters en kwaliteiten en hulpvraag (issues) waren van ongelooflijke waarde voor mij. De één bracht me nog meer dan de ander. Wat ze allen gemeen hebben is LIEFDE. 
Heel erg bedankt voor deze bijzondere ervaring!

Doutsje  | 

Wat een aanrader! Ik heb deze reis in september 2021 mogen mee doen. Het is met geen woorden te beschrijven wat het me heeft gebracht, wat het met me gedaan heeft.
De dingen die in mij aangeraakt zijn en geheeld, werken door in mijn dagelijkse bezigheden. Sommige mensen vragen mij wat ik gedaan heb want ze zien iets anders aan mij maar kunnen het niet benoemen. Ik weet het wel. Het is de verandering van binnenuit die zichtbaar wordt.
Tijdens de reis heb ik het benoemd als: waar mensen de moed hebben om energie toe te laten, worden verbindingen gemaakt. Wel, zie het maar heel breed die uitspraak. Verbinding met meZelf, met anderen, met het Universum, met de Aarde, ... Heerlijk toch?

Ria  | 

Ik heb deze hele reis, elke dag, elke minuut, elk moment, al heel héél waardevol ervaren!
Het heeft me geraakt en helpen herinneren. De mooie plekken die we bezochten, de prachtige workshops die we deden. de energie die zo voelbaar was, de wijze lessen die we leerden en de mooie intense gesprekken die we als groep onderling ook hadden.
Ik ben vooral heel dankbaar dat ik volledig mezelf mocht en kon zijn op deze fantastische reis! Een reis in mezelf waar heel veel puzzelstukjes zijn gevallen. Waar ik inzichten heb gekregen die ik van te voren nooit had kunnen bedenken. En waar ik knopen doorgehakt hebt, zodat ik me meer kan focussen op wat ik hier te doen heb op deze aarde. Dank jullie wel! Jullie zijn een fantastisch liefdevol team samen 💖

Gaby  | 

Vooral door het woord "Atlantis" werd ik aangetrokken door deze reis. En natuurlijk de positieve verhalen van mijn vriendin die al eens eerder met Tri of Light was mee geweest naar Sardinië.
Ik ben jullie beiden zéér dankbaar voor de manier hoe jullie voor ons gezorgd hebben (niks was teveel) Jullie zijn écht TOP!
Ik had al eens eerder, bij iemand anders, een healing cursus gevolgd, maar dit was echt heel anders! Veel échter, ik weet niet hou ik het moet uitdrukken, maar nu weet ik hoe het moet.
Ik kan nu benoemen wat ik voel en dat vind ik zeer waardevol. Daardoor gaat het allemaal veel relaxter, natuurlijker. Ik kan nu met zelfvertrouwen iemand een healing geven!

Nancy  | 

Deze reis heeft mij inzichten gebracht over energie en wat ik er mee kan doen. Dat ga ik verder uitbouwen. De reis was voor mij een combinatie van ontdekking, ontspanning en plezier. Even er helemaal uit. Bedankt voor de activatie & de fijne ondersteuning! Een aanrader!

A.  | 

Ik ben vorig jaar mee geweest met de Transformatiereis en die vond ik zo bijzonder, dat ik graag nog een keer wilde terugkomen voor een reis met Tri of Light.
Mijn intentie voor deze reis was om krachtige healingen te kunnen geven en mezelf en mijn zielepad terug te vinden.
Het was een super fijne reis, met een hele groep mooie mensen!
Ik weet nu zeker dat ik een aantal moeilijke knopen echt mag gaan doorhakken en voor mezelf mag gaan kiezen. Ik mag erop vertrouwen dat alles gaat stromen en dat ik mijn "kanalen" echt mag gaan gebruiken, ook voor anderen.
Ik vind jullie echt een fantastisch team J & G, een prachtig tandem. De manier waarop jullie dit doen .... respect! Jullie stralen liefde uit naar elkaar, maar ook naar de rest van de wereld.
Blij jullie te kennen. Voor altijd in mijn 💖!

Ilse  | 

Wat heb ik genoten! Het was fantastisch en alles klopte! Mooie bijzondere inzichten, die ik zeker ga onthouden en gebruiken. Het was een TOP week die ik zeker aan iedereen kan aanraden. Hartelijk dank voor deze prachtige week!

Astrid  | 

Deze reis heeft me meer richting gegeven in mijn mogelijkheden m.b.t. energy healing. Het heeft me ook meer vertrouwen gegeven in wat ik voel. Ik ben heel dankbaar dat ik aan deze reis heb meegedaan met hele fijne en gezellige reisgenoten om in verbinding mee te kunnen delen. We hebben echt veel lol gehad samen en het voelde precies zoals het moest zijn. De Atlantis meditatie heeft me diep geraakt en diepe heling gebracht. Hier ben ik erg dankbaar voor. Ik raad de reis dan ook zeker aan! Het programma zat heel fijn in elkaar, met fijne momenten van ontspanning en de mogelijkheid om tussentijds te oefenen met healing geven.
Mijn ervaring in 3 woorden: verbinding, energie, heelheid. Bedankt voor de begeleiding, liefdevolle zorgen en mooie reis!

Marcel  | 

De 2-daagse Workshop Energy Healer had me "wakker" gemaakt en ik zocht nog meer verdieping.
Ik heb deze reis ervaren als spiritueel verheven en geheald. Ik voel verlichting en besef de grote verschillen tussen ego en ziel. Een ziel heeft eigenlijk niets nodig, is al compleet met licht en liefde. Ego denkt veel nodig te hebben en dat loslaten is een mooi proces. 
Door deze reis besef ik dat ik geen angst hoef te hebben en mijn tweelingziel mag omarmen en samen verder mag ontdekken en groeien tot iets waarin we de ander wakker mogen maken. En dat Joanna mijn tweelingziel dichterbij zou brengen - wow! Een bijzondere ervaring. Enorm bedankt!
Voelt deze reis goed? Dan kan ik je aanraden om het gewoon te doen!

Es  | 

Ik "moest" gewoon aan deze reis deelnemen omdat ik graag meer in mijn kracht wilde gaan staan, dichterbij mezelf blijven. Had het gevoel dat ik naar "huis" werd geroepen!
Het was een bijzondere reis met zowel groepsprocessen als individuele processen waar we door heen gingen. En ik ben dankbaar voor alle inzichten, voor alle ervaringen, voor alle uitdagingen en voor de mooie zielen die ik heb ontmoet.
Ik neem de inzichten mee naar huis en ga ze toepassen!
Het was een intense reis, iets wat je van te voren niet kunt bedenken. Bedankt Amber, Tamara en Joanna voor jullie liefde en goede zorgen!

Christel  | 

Toen ik deze reis voorbij zag komen, voelde ik al: "daar ga ik naar toe". Ik werd echt gestuurd.
Heel bijzonder en liefdevol met zoveel warmte. Ik weet nu wat ik wil!
Zoveel informatie en inzichten, ik was net een spons, ik zoog alles op en wilde alles weten.
Ik heb geleerd om te vertrouwen op mijn gids en op mijzelf.
Verrassend vind ik dat je in zo'n korte tijd zoveel mag leren en zoveel kracht en energie mag voelen, waardoor ik heel veel inzichten kreeg!

Angelique  | 

Ik heb heel veel aan de reis gehad en ervan genoten. Het was magisch en transformerend. Er was veel afwisseling tussen mooie workshops en krachtplaatsen bezoeken, en leuke dorpjes. Het eten was super lekker. Ik heb veel mooie inzichten opgedaan, die ik zeker ga gebruiken. Ik voelde me helemaal thuis in Sardinië

Josee  | 

Mijn intentie voor deze reis was oude stukken loslaten om ruimte te maken voor iets nieuws. 
Ik heb de reis als heel bijzonder ervaren. Ik voel me lichter en heb het vertrouwen dat wat ik nodig heb op mijn pad komt. Wat is energie toch bijzonder. Het was fantastisch! Bedankt. Zeker weten een aanrader deze reis!

Mieke  | 

Mijn reis als Energy Healer is begonnen tijdens de 2-daagse workshop in Nederland. Daar heb ik mogen ervaren hoe het voelt. Na dat weekend voelde ik mij bevrijdt en ik wist: dit is wat ik wil Healen! Maar ik voelde ook dat ik nog naar Sardinië wilde. Om nog krachtiger te worden als healer en mij van mijn laatste blokkades te bevrijden.

En oh wat een beleving, wat een fijne groep, wat een energie!
Deze reis heeft zeker weten waarde aan mijn leven toegevoegd. De kracht die ik heb mogen beleven op Sardinië. Wauw! Echt verrassend.
De inzichten die ik heb gekregen, de boodschappen, de blokkade die is weggegaan, geweldig wat ik allemaal heb mogen ervaren!
Ik kan iedereen die de verdieping in wil gaan, deze reis van harte aanraden. Zoveel kracht en liefde als je hier mag ontvangen! Gewoon doen!
Super, super bedankt Atlantis, Joanna, Tamara en Amber en de warme liefdevolle groep

Lydia  | 

>