Reviews Atlantis Energy Healer reis in Sardinië

Wat een mooie, overweldigende en dankbare ervaring heb ik gehad hier op Sardinië! Mooie momenten met evenzo mooie mensen en begeleiding. Het gevoel van thuiskomen en mij volledig overgeven aan mijn Hogere Zelf en Al wat is. Het kunnen ademen in een vrij gevoel en het openen van mijn hart om mijn zielspad nu te gaan lopen en te vertrouwen op mijn Hogere Zelf en mijn Spirit team. Het is nu tijd om actie te gaan ondernemen en mijn energie te laten stromen. Dank jullie wel! Untill we meet again!

Grace  | 

Het was een ervaring om nooit te vergeten! Deze reis was voor mij overweldigend, magisch en verhelderend! Ik vond eigenlijk alles goed aan deze reis 🙂 De Krachtplaatsen in het bijzonder, te mogen ervaren hoe het voelde. De afwisseling in de reis, ook tijd voor jezelf, de villa. De liefde die zo aanwezig was bij de leiding van Joanna en Giuseppe, het heerlijke eten van Giuseppe, zo bijzonder.  Alle meditaties, activaties, lichtcodes, noem maar op. Ik heb ontzettend genoten, de fantastische groep, de humor, het verdriet, alles mocht er zijn. Kortom de hele organisatie van alles, de prachtige omgeving! Super bedankt ik het veel mogen ervaren en geleerd! Ik gun het een ieder om deze reis te ondergaan en kan het dan ook van harte aanraden.

Froukje  | 

Deze reis heeft mij inzichten gebracht over energie en wat ik er mee kan doen. Dat ga ik verder uitbouwen. De reis was voor mij een combinatie van ontdekking, ontspanning en plezier. Even er helemaal uit. Bedankt voor de activatie & de fijne ondersteuning! Een aanrader!

A.  | 

Wat heb ik genoten! Het was fantastisch en alles klopte! Mooie bijzondere inzichten, die ik zeker ga onthouden en gebruiken. Het was een TOP week die ik zeker aan iedereen kan aanraden. Hartelijk dank voor deze prachtige week!

Astrid  | 

Ik ben zo dankbaar dat ik aan deze reis mocht deelnemen!
Het was een zeer fijne ervaring, waarin ik mijn healingscapaciteiten verder heb kunnen ontwikkelen, mocht opbloeien, loslaten en in mijn kracht mocht komen.
Ik heb geleerd op mijn gevoel te vertrouwen en stappen te zetten om neer te zetten wat ik echt wil!
Deze reis kan ik echt aanraden aan iedereen die wenst te groeien, opbloeien en nog dat laatste duwtje nodig heeft om dromen te gaan realiseren.

Liesbeth  | 

Ik wilde graag mee met de Atlantisreis om mij weer te herinneren wie ik ben.
En ik heb gevonden waar ik naar op zoek was! Mijn krachtige energieveld. Karma tussen mij en mijn tweelingziel is opgelost. Ik heb zielspijn kunnen vergeven en loslaten. Ik weet wat ik te doen heb in dit leven❣
Ik kan iedereen aanraden om deze reis te maken en vervolgens de inzichten toe te passen in jouw leven❣

Pieter  | 

Ik voelde dat ik gewoon mee moest met deze reis!
Het was een prachtige, waardevolle ervaring! De frequentie die jullie samen vormen heeft me geholpen in mijn groeiproces en heeft mij handvatten gegeven om dit in de praktijk te gaan gebruiken.
Ik heb nog meer zelfvertrouwen gekregen en durf nu (nog meer) mezelf te zijn:
* ik heb ervaren dat ik voor een groep kan spreken
* ik heb ervaren dat ik niet "alleen" ben
Dank jullie wel dat ik hier helemaal mijzelf mocht zijn!

Carolien  | 

Deze reis heeft me meer richting gegeven in mijn mogelijkheden m.b.t. energy healing. Het heeft me ook meer vertrouwen gegeven in wat ik voel. Ik ben heel dankbaar dat ik aan deze reis heb meegedaan met hele fijne en gezellige reisgenoten om in verbinding mee te kunnen delen. We hebben echt veel lol gehad samen en het voelde precies zoals het moest zijn. De Atlantis meditatie heeft me diep geraakt en diepe heling gebracht. Hier ben ik erg dankbaar voor. Ik raad de reis dan ook zeker aan! Het programma zat heel fijn in elkaar, met fijne momenten van ontspanning en de mogelijkheid om tussentijds te oefenen met healing geven.
Mijn ervaring in 3 woorden: verbinding, energie, heelheid. Bedankt voor de begeleiding, liefdevolle zorgen en mooie reis!

Marcel  | 

Ik heb de reis als zeer waardevol ervaren. Een prachtige samenstelling van verschillende personen met een en dezelfde energie verbinding waar binnen je open en vooral eerlijk naar jezelf kan kijken en mag voelen wat de inzichten die je kunt en mag ontvangen, binnen de veilige begeleiding van Joanna en Giuseppe.
Mijn ervaring in 3 woorden: speciaal, verbinding, verdiepend. Het was speciaal, bijzonder en heel fijn om met dit gezelschap en jullie gastvrijheid, dit avontuur samen te beleven. Dikke knuffel veel liefs en vooral tot ziens!
Als je getriggerd wordt door deze reis, kan ik je aanraden om aan deze roep te voldoen.

Ilse  | 

Ik heb veel geleerd en mogen loslaten tijdens deze reis: oude gewoontes, oude overtuigingen, oude normen en waarden en oude beloftes.
Ik sta nu zoveel meer open om werkelijk te zijn wie ik ben, in heel mijn grootsheid! Heb ook mijn Gids bij naam mogen leren kennen en fijne momenten gehad met mijn krachtdier.
Ik heb genoten van jullie, de groep, de villa. Het was echt thuiskomen❣

Chris  | 

Erg veel aandacht en liefde gevoeld. En vooral stil geworden van de sterke energiestromen! Ik voelde de energie op Sardinie veel sterker stromen door mijn lichaam.
Dank voor het herinneren aan deze kennis en om dit te kunnen ervaren. Het is een extra motivatie om mijn ziel-licht-pad te volgen!

Luc  | 

Graag wil ik jullie hartelijk danken voor jullie mooie begeleiding en ondersteuning. Ik hou van deze ‘ease en grace’, ongedwongen begeleiding.
Ruimte om op je eigen manier en tempo alles tot je te nemen en te integreren. Nu aan ons om er al of niet mee aan de slag te gaan. 😉
Hoewel ik wel weet dat ik een ‘healer’ ben, is de bevestiging toch fijn.
Wat voor mezelf nog duidelijker is geworden is mijn hooggevoeligheid en het feit dat ik daar meer de nadruk op mag leggen en vooral uit eigen ervaring meer mezelf mag laten zien.
Ik ben dankbaar dat ik ‘last-minute- (en dankzij het extra duwtje van mijn man) deze mooie en krachtige reis in Sardinië beleefd heb. Het was zeker een stuk thuiskomen. Het eiland op zich en dan ook nog eens met zo’n prachtige groep!
Het zorgt ervoor dat ikzelf nog meer ben opgeladen, versterkt in mijn ware zijn.

Van mijn cursisten en cliënten kreeg ik te horen dat ik nog meer straal dan anders! Heerlijk!
Ik doe niets liever dan de liefde voor het licht en het leven delen!

Ann  | 

Ik heb deze hele reis, elke dag, elke minuut, elk moment, al heel héél waardevol ervaren!
Het heeft me geraakt en helpen herinneren. De mooie plekken die we bezochten, de prachtige workshops die we deden. de energie die zo voelbaar was, de wijze lessen die we leerden en de mooie intense gesprekken die we als groep onderling ook hadden.
Ik ben vooral heel dankbaar dat ik volledig mezelf mocht en kon zijn op deze fantastische reis! Een reis in mezelf waar heel veel puzzelstukjes zijn gevallen. Waar ik inzichten heb gekregen die ik van te voren nooit had kunnen bedenken. En waar ik knopen doorgehakt hebt, zodat ik me meer kan focussen op wat ik hier te doen heb op deze aarde. Dank jullie wel! Jullie zijn een fantastisch liefdevol team samen 💖

Gaby  | 

Na enkele jaren stoeien met mijn energiepijl, als gevolg van een forse burn-out, hoorde ik een kennis zeggen dat ik hoog gevoelig ben. Zij adviseerde me dagelijks aardingsoefeningen te doen. Eerst mijn weerstand en flinke ontkenning, maar later omarming van deze wijsheid; ik voelde me al veel beter! De vrouw die mij dit vertelde tipte me later over deze reis. Wederom veel weerstand in mij, maar de nieuwsgierigheid en een verlangen won het van de weerstand. Ik wilde dit stukje in mijzelf wel beter leren kennen!

Ik heb het als overweldigend ervaren. Overweldigend op diverse gebieden; - de schitterende natuur van het Eiland - het comfort van de plek waar we verbleven (heel blij met mijn 1-persoons kamer!) - de liefde en het respect die ik heb gevoeld gedurende deze week tussen ons allemaal - de tsunami aan energie in mijn lichaam, vooral 's nachts - de informatie en kennis die is gedeeld in deze dagen, en hoe fantastisch het aansloot bij alles wat ik al wist. - de tools die zijn ingezet en welk effect ze hadden op ons allemaal - de emoties die bij mij loskwamen, waarvan ik niet wist dat ze in mij zaten - de complimenten die ik mocht ontvangen van de andere vrouwen en hoe deze er voor zorgen dat ik meer van mijzelf ben gaan houden - het feit dat ook ík nu een healing kan geven! - de vriendschap die is ontstaan tussen de deelnemende vrouwen - het vertrouwen dat het goed is zoals het is

Ik heb genoten en geniet ook nu, enkele dagen later nog na. Bijzonder om te ervaren hoe mijn partner op mij mee resoneert, ik heb hier niet alleen plezier van, ik merk dat het ook een groots effect heeft op hem. En op mijn kinderen, en op de vriendinnen die ik al heb gesproken en op mijn yoga-docent en op mijn buurvrouw en op mijn moeder, en op de buurvrouw van mijn moeder en op...... Zonder dat ik het weet ben ik mijn licht aan het verspreiden!
Jullie gaan mij terug zien!

Miriam  | 

Ik heb heel veel aan de reis gehad en ervan genoten. Het was magisch en transformerend. Er was veel afwisseling tussen mooie workshops en krachtplaatsen bezoeken, en leuke dorpjes. Het eten was super lekker. Ik heb veel mooie inzichten opgedaan, die ik zeker ga gebruiken. Ik voelde me helemaal thuis in Sardinië

Josee  | 

>