Reviews Atlantis Energy Healer reis in Sardinië
”
Ik wilde graag mee met deze reis voor meer verdieping en ontwikkeling. Het was een prachtige reis! De fijne begeleiding van Joanna en Giuseppe, de ontwikkeling, de rust, mooie meditaties en mooie mensen. Ik heb de reis ervaren als inspirerend en verbindend, in een veilige bedding. Echt een aanrader. Ik zeg "niet twijfelen maar doen!"
Wilma |
”
Heb véél aan deze reis gehad. Blij met alles wat ik mocht voelen, inzien, leren en transformeren. Heel bijzonder, heb er eigenlijk geen woorden voor ..... Het was een mooie afwisseling met workshops, bezoeken aan krachtplaatsen, uitstekende maaltijden. De liefde en aandacht van jullie beiden naar een ieder van ons! Superfijne groep! Ik heb er van genoten, heel veel dank!
Britt |
”
Ik heb zo ontzettend veel inzichten gekregen tijdens de Atlantis reis en begrijp zoveel dingen in mijn leven veel beter, ook waarom ik tegen een bepaald probleem in relaties beleef aanlopen.
Er is heling gekomen en ik voel dat ik nu klaar ben om de volgende stap in mijn leven te zetten.
Het is mooi om te ervaren dat jullie alle 3 zo'n mooie eigen kwaliteit hebben die jullie zo goed kunnen delen. Ik heb ook de kwetsbaarheid die jullie ons durfden te laten zien, heel erg gewaardeerd. Ik neem dat als wijze les mee naar huis.
Tevens heb ik gewaardeerd dat jullie de tijd namen als één van ons even door een moeilijk moment ging. Hartelijk dank voor alles wat jullie mij mochten laten ervaren.
Tamara |
”
Deze reis heeft zeker weten waarde aan mijn leven toegevoegd! Met name het inzicht dat ik op mijn eigen unieke manier de dingen mag gaan doen en het gemakkelijker mag gaan maken in leven.
De meditaties en healingen waren heel bijzonder en fijn!
Er was een fijne verbinding in de groep en met Joanna en Giuseppe. Dat zal ik heel erg gaan missen als ik weer in Nederland ben, maar ook gaan koesteren.
Anique |
”
Mijn intentie voor deze reis was oude stukken loslaten om ruimte te maken voor iets nieuws.
Ik heb de reis als heel bijzonder ervaren. Ik voel me lichter en heb het vertrouwen dat wat ik nodig heb op mijn pad komt. Wat is energie toch bijzonder. Het was fantastisch! Bedankt. Zeker weten een aanrader deze reis!
Mieke |
”
Ik wilde graag mee met de Atlantisreis om mij weer te herinneren wie ik ben.
En ik heb gevonden waar ik naar op zoek was! Mijn krachtige energieveld. Karma tussen mij en mijn tweelingziel is opgelost. Ik heb zielspijn kunnen vergeven en loslaten. Ik weet wat ik te doen heb in dit leven❣
Ik kan iedereen aanraden om deze reis te maken en vervolgens de inzichten toe te passen in jouw leven❣
Pieter |
”
Ik heb heel veel aan de reis gehad en ervan genoten. Het was magisch en transformerend. Er was veel afwisseling tussen mooie workshops en krachtplaatsen bezoeken, en leuke dorpjes. Het eten was super lekker. Ik heb veel mooie inzichten opgedaan, die ik zeker ga gebruiken. Ik voelde me helemaal thuis in Sardinië
Josee |
”
Wat een mooie, overweldigende en dankbare ervaring heb ik gehad hier op Sardinië! Mooie momenten met evenzo mooie mensen en begeleiding. Het gevoel van thuiskomen en mij volledig overgeven aan mijn Hogere Zelf en Al wat is. Het kunnen ademen in een vrij gevoel en het openen van mijn hart om mijn zielspad nu te gaan lopen en te vertrouwen op mijn Hogere Zelf en mijn Spirit team. Het is nu tijd om actie te gaan ondernemen en mijn energie te laten stromen. Dank jullie wel! Untill we meet again!
Grace |
”
De reis had een grote aantrekkingskracht op me, een gevoel. Ik wilde graag mijn healende vermogen verdiepen/vergroten en persoonlijk en spirituele groeien (meer zelfvertrouwen, minder verlegen en geremd)
Ik heb de tijd van mijn leven gehad! Ik voelde me verwend, dankbaar, vrij, blij , vrolijk, geliefd en mezelf. Ik had gemakkelijker contact met mijn gids en engelen door de hogere energie daar. Ik heb alles met veel plezier mee gedaan op de reis. Sommige opdrachten waren wel een uitdaging, maar met hulp van mijn gids en engelen en ging het gewoon....Dankbaar. (behalve het businessplan huiswerk dat lukte niet en heb ik heel rebels niet gemaakt maar uiteindelijk heb ik aan eind alles toch op papier gekregen)
Door de geweldige coaching en begeleiding (down to earth en met humor) heb ik ontzettend veel geleerd deze week en is mijn Zielsmissie duidelijk geworden. De hele mooie groep medecursisten met allemaal diverse karakters en kwaliteiten en hulpvraag (issues) waren van ongelooflijke waarde voor mij. De één bracht me nog meer dan de ander. Wat ze allen gemeen hebben is LIEFDE.
Heel erg bedankt voor deze bijzondere ervaring!
Doutsje |
”
De sfeer waarin de reis heeft plaatsgevonden was veilig, geborgen en koesterend. Ik wilde mij via deze reis weer even naar binnen keren om mij weer te verbinden met mezelf, mijn ziel en de aarde. En ik wilde op die manier weer helderheid en focus krijgen op wat ik wil gaan neerzetten in mijn volgende levensfase(n). Lieve Joanna en Giuseppe, met hart en ziel wil ik jullie bedanken voor deze bijzondere reis! Ik zal de ervaringen van de afgelopen week nooit meer vergeten. Heb me door jullie en de fijne groep vrouwen gekoesterd gevoeld. Mijn "accu" is weer opgeladen; en gestimuleerd en geïnspireerd begin ik na deze reis aan een nieuwe levensfase. Ik ben teruggekeerd naar mezelf!
Y. |
”
De 2-daagse Workshop Energy Healer had me "wakker" gemaakt en ik zocht nog meer verdieping.
Ik heb deze reis ervaren als spiritueel verheven en geheald. Ik voel verlichting en besef de grote verschillen tussen ego en ziel. Een ziel heeft eigenlijk niets nodig, is al compleet met licht en liefde. Ego denkt veel nodig te hebben en dat loslaten is een mooi proces.
Door deze reis besef ik dat ik geen angst hoef te hebben en mijn tweelingziel mag omarmen en samen verder mag ontdekken en groeien tot iets waarin we de ander wakker mogen maken. En dat Joanna mijn tweelingziel dichterbij zou brengen - wow! Een bijzondere ervaring. Enorm bedankt!
Voelt deze reis goed? Dan kan ik je aanraden om het gewoon te doen!
Es |
”
Deze reis zag ik voorbijkomen en ik voelde dat ik hier naar toe wilde. uiteindelijk klopt mijn gevoel altijd en daarom mezelf aangemeld. in februari dit jaar ook de 2 daagse Workshop Universal Energy Healer gevolgd. Al voor deze Workshop had ik me aangemeld voor de reis naar Sardinië. Ik zag de reis als verdieping voor mezelf. In mijn eigen praktijk ben ik tijdens mijn behandelingen ook energetisch aan t werk.
We zijn nu 3 weken verder na thuiskomst van Sardinië. de reis zit in mij verankerd het is een hele mooie ervaring om met een groep gelijkgestemden een hele week samen te zijn in een prachtige villa op een prachtige plek met een fantastisch uitzicht. de meditaties die werden gegeven waren ook erg fijn. de energetische verbinding (en) die wij als groep hebben zijn heel bijzonder te noemen. Alles heeft zo moeten zijn... verder heb ik antwoorden/ inzichten gekregen wat ik nu het allerliefst zou willen doen... het healen integreer ik zo langzamerhand in mijn praktijk. verder voel ik me nu meer geaard dan ooit, sta (nog) steviger in mijn schoenen, en voel van binnen een hele kalmte en ook veel dankbaarheid....zooooo fijn de hele goede zorg/zorgzaamheid van Joanna is opmerkelijk, heel fijn!! down to earth mentaliteit : heerlijk!
Antoinet |
”
Het was een onvergetelijke week die ik niet snel zal vergeten. Mooie krachtplekken bezocht die magisch waren en er voor zorgden dat ik steeds dieper naar binnen mocht. Door de activatie ervaarde ik dat ik meer op mezelf mag vertrouwen en ook mag zijn wie ik ben. Met mijn intuïtie, creativiteit en humor. De reis was magisch en verdiepend! En dat op een prachtige plek waar we met de groep een heerlijke tijd hebben beleefd. 's Morgens een heerlijke verfrissende duik in het zwembad was een kadootje!
Patricia |
”
Ik wilde graag mee met de Atlantisreis om de vrijheid in mezelf te ervaren, om zo vol overgave en vertrouwen te leven.
Deze reis heeft mij zoveel gebracht! Allereerst zijn Joanna en Giuseppe zulke lieve mensen en ik voel me bij jullie heel erg "ik mag zijn". Ik voel nu echt dat ik ook het laatste stukje mag loslaten om volledig in het nu te leven, vanuit de intenties die ik zet en vanuit overgave aan het Universum.
Hetgeen ik nodig heb wordt wel op mijn pad gebracht. De Krachtplaatsen, de healingen en de meditaties hebben mij echt geholpen om dit te bereiken. En dat voelt heel goed!
Het was precies zoals het moest zijn, een prachtige locatie in een prachtige villa, het heerlijke eten van Giuseppe en de geweldige begeleiding van Joanna, maakt dat ik het als een ontzettend fijne, liefdevolle en helende reis heb ervaren❣
Christina |
”
Ik heb deze hele reis, elke dag, elke minuut, elk moment, al heel héél waardevol ervaren!
Het heeft me geraakt en helpen herinneren. De mooie plekken die we bezochten, de prachtige workshops die we deden. de energie die zo voelbaar was, de wijze lessen die we leerden en de mooie intense gesprekken die we als groep onderling ook hadden.
Ik ben vooral heel dankbaar dat ik volledig mezelf mocht en kon zijn op deze fantastische reis! Een reis in mezelf waar heel veel puzzelstukjes zijn gevallen. Waar ik inzichten heb gekregen die ik van te voren nooit had kunnen bedenken. En waar ik knopen doorgehakt hebt, zodat ik me meer kan focussen op wat ik hier te doen heb op deze aarde. Dank jullie wel! Jullie zijn een fantastisch liefdevol team samen 💖